Dr. Sterni Heategevusfond otsustas taas ühendada jõud Eesti esivehkleja ja Aasta naissportlane 2017 tiitliga pärjatud Julia Beljajevaga, et korraldada Facebookis kogumiskampaania MTÜ Tartu Kassikaitse hoolealustele. 

Kampaania toimus Julia Beljajeva Facebooki fännilehel ning Julia fännide abiga kogusime kokku tervelt 200 kg tooteid Dr. Sterni laiast tooteportfellist! Annetuseks sai Kassikaitse hädavajalikku Dr. Sterni kassiliiva, kuivtoitu ning hulgaliselt konserve ja vorste. Eile, 3. jaanuaril, andsid Julia Beljajeva, kampaania eestvedaja Brit Mesipuu ning Dr. Sterni esindaja Küllo Vään Tartu Kassikaitsele annetuse üle. Täname südamest kõiki kampaanias kaasalööjaid.  ❤️

Tartu Kassikaitse eestvedaja Merle Aruoja sõnul tegutseb neil hetkel 15 vabatahtlikku, kes pakuvad koduta kassidele ajutist hoiukodu, vajalikku ravi ja hooldust ning kes püüavad leida neile päris oma kodu. Tänu Tartu Kassikaitse tegevusele leiab oma tee päris koju umbes 60 kassi aastas. Kuna kassikaitse tegutseb vabatahtlikkuse alusel on igasugune abi ja toetus neile väga oluline. Tartu Kassikaitse kodulehe leiate aadressilt www.kassidkoju.eu.

Dr. Sterni Heategevusfondi missiooniks on, et igal loomal oleks oma kodu. Fondi üheks eesmärgiks on harida loomaomanikke teemal, kuidas vältida lemmikloomade soovimatut järelkasvu. Lisaks julgustatakse inimesi varjupaikadest lemmikuid võtma ning toetatakse varjupaikadesse sattunud loomi (Dr. Sterni Heategevusfond kasvab Dr. Sterni kaubamärgi toodete müügist 1%).