Meil on rõõm tervitada Sind uues Dr. Sterni veebipoes. Siit saat sooritada oste lihtsalt ja mugavalt ilma kodust väljumata. Kuller toob tellimused teie poolt soovitud aadressile 1-4 tööpäeva jooksul kella 9-17ni. 

Dr. Stern teeb uue kodulehe avamise puhul igale tellijale KINGITUSE! Kassitoidu tellimusele lisame tasuta kaasa Deluxe kassieine multipaki (6x100g), koeratoidu tellimusele pasteedi vasika- ja ulukilihaga (1,25kg). Head ostlemist!

Kui tellite korraga toitu nii koerale kui kassile, märkige palun tellimuse kommentaaridesse, kas soovite kingituseks kassi- või koeratoitu.

Kampaania kestab 12.12.2016-31.05.2017.

Dr. Stern pakub Sinu lemmikloomale laia valikut tervislikke, maitsvaid ja kergesti seeditavaid toite ning suurepäraseid hooldusvahendeid. Tänu sellele jääb Sul rohkem vaba aega, et oma lemmikuga koos olla. Saate ette võtta pikemaid jalutuskäike ja põnevaid mänge.

Iga koos veedetud tunniga õpid Sa teda paremini tundma. Hakkad mõistma tema soove ja meeleolusid, hakkad aru saama tema keelest. Kuni ühel päeval taipad, et oled tema jaoks maailma kõige parem ja täiuslikum inimene.

Ja seda polegi nii vähe.

Dr. Stern - nauditav elu koos loomaga