Ostukorv 0

Doktor Stern Tere tulemast!

Dr. Stern soovitab

PlaqueOff hammaste hooldamiseks 

* 100% looduslik
* Hambakatu ja hambakivi eemaldamiseks
* Tagab värske hingeõhu

PlaqueOff – koerte ja kasside tervemad hambad

Kas sinu lemmikloomal on probleeme halva hingeõhu, hambakatu ja hambakiviga? Sind aitab PlaqueOff – looduslik lahendus koerte ja kasside hambaprobleemidele.

Kas teadsid, et uuringute järgi on 80% koertel ja 70% kassidel juba kaheaastaselt mõned hambahaiguse tunnused? Terved hambad on tugeva tervise alustala! PlaqueOff on 100% looduslik ja tõhus lahendus Sinu lemmiklooma halva hingeõhu, hambakivi ja hambakatu probleemile. Kui Sinu koeral või kassil on halb hingeõhk, viitab see suuhügieeni probleemile. Siiani on olnud selle ainsaks lahenduseks hammaste korrapärane harjamine. Aga nagu Sa võibolla isiklikust kogemusest tead, pole see koerte ja kasside puhul just lihtne ülesanne.

Vastupidiselt teistele hammaste puhastamise meetoditele töötab PlaqueOff läbi veresoonkonna. PlaqueOff takistab hambakatu kinnitumist hammastele ja pehmendab juba tekkinud hambakattu. Suu tervise paranemine on selgelt märgatav juba komandal kasutusnädalal.

PlaqueOff on puhas looduslik toode. Tegu on spetsiifilise merevetikate liigiga, mille positiivne mõju suuhügieenile on teaduslikult tõestatud. Vetikad on töödeldud peeneteks graanuliteks, mis segustuvad hästi igat tüüpi lemmikloomatoiduga. PlaqueOff on testitud inimeste peal.

 

Mis on bakteriaalne katt ja kuidas see mõjub?

Nagu inimestel, tekib ka koertel ja kassidel rohkelt bakteriaalset hambakattu, mis ladestub keelel, igemetel ja hammastel ning põhjustab halba hingeõhku, igemete veritsust, hambakivi ning kaariest. Õigeagne ja ennetav ravi aitavad ennetada põletikku, valu ja hammaste enneaegset väljalangemist. Ravimata bakteriaalne katt võib muutuda hambakiviks, mis on juba raskemini eemaldatav.

 

Kuidas PlaqueOff’i kasutada?

PlaqueOff on pulbriline toidulisand, mida raputatakse lemmiklooma igapäevase toidu sekka.

 

Kui tihti PlaqueOff’i kasutada?

Halva hingeõhu, hambakivi ja hambakatu ennetamiseks tuleks PlaqueOff’i kasutada iga päev.

 

Kui ruttu on tulemused näha?

Tulemuse kiiruse määravad erinevad faktorid, nagu ladestunud kihi paksus, individuaalne ainevahetus ja sülje koostis. Hingeõhu paranemine on märgatav peale regulaarset kasutamist 2 kuni 4 nädala jooksul.

 

Kas PlaqueOff’il on kõrvaltoimeid?

Ei, PlaqueOff’il ei ole kõrvaltoimeid.

NB! Kui lemmiklooma halb hingeõhk ei parane, võib see viidata tõsisemale probleemile – pidage nõu loomaarstiga.

 

PLAQUEOFF ON SAADAVAL KÕIKIDES LOOMAKLIINIKUTES JA HÄSTIVARUSTATUD KAUPLUSTES.

Võrdle

Pole midagi võrrelda